Записи

type day=1..31; month=1..12; year=1..2000; mydate=record d: day; m: month; у: year end; Обчислити кількість днів у місяці, якому належить дата d: mydate.
const n=300; type rec= record key: integer; body: array [1 ..99] of ‘a’..’z’ end; table=array [l..n] of rec; Вивести запис з ключем k.
У вхідному файлі записана інформація про студентів деякого вузу: <Прізвище>, <Ім'я>, <По батькові>, <Стать>, <Вік>, <Курс>; причому, у прізвищі, імені, по батькові не більше 12 літер, стать - "М" або "Ж", вік - ціле від 16 до 35, курс - ціле від 1 до 5. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести прізвища студентів, вік яких є самим поширеним.
У вхідному файлі записана інформація про студентів деякого вузу: <Прізвище>, <Ім'я>, <По батькові>, <Стать>, <Вік>, <Курс>; причому, у прізвищі, імені, по батькові не більше 12 літер, стать - "М" або "Ж", вік - ціле від 16 до 35, курс - ціле від 1 до 5. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести найбільш поширені імена студентів.
type day=1..31; month=1..12; year=1..2000; mydate=record d: day; m: month; у: year end; Перевірити семантичну правильність введення дати.
У вхідному файлі записана інформація про студентів деякого вузу: <Прізвище>, <Ім'я>, <По батькові>, <Стать>, <Вік>, <Курс>; причому у прізвищі, імені, по батькові не більше 12 літер, стать - "М" або "Ж", вік - ціле від 16 до 35, курс - ціле від 1 до 5. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести номер курсу з найбільшим відсотком чоловіків.
type day=1 ..31; month=1.. 12; year=1 ..2000; mydate=record d: day; m: month; у: year end; Обчислити, скільки днів минуло з 1.01.01 до введеної дати.
У вхідному файлі записана інформація про підсумки зимової сесії першого курсу. Відомості про кожного студента задані у вигляді такого тексту: <Прізвище>, <Номер групи>, <Оцінка1>, <Оцінка2>, <ОцінкаЗ>; причому у прізвищі літер не більше 12, номер групи - ціле від 101 до 116, кожна оцінка - це 2, 3, 4, 5: перша оцінка з алгебри, третя - з програмування. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести прізвища студентів, що мають заборгованість хоча б з одного предмета.
У вхідному файлі записана інформація про підсумок зимової сесії першого курсу. Відомості про кожного студента задані у вигляді такого тексту: <Прізвище>, <Номер групи>, <Оцінка1>, <Оцінка2>, <ОцінкаЗ>; причому у прізвищі літер не більше 12, номер групи - ціле від 101 до 116, кожна оцінка - це 2, 3, 4 або 5: перша оцінка з матаналізу, друга з алгебри, третя - з програмування. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Визначити «якість» успішності - відсоток студентів, що склали всі іспити на 4 і 5.
У вхідному файлі записана інформація про підсумок зимової сесії першого курсу. Відомості про кожного студента задані у вигляді такого тексту: <Прізвище>, <Номер групи>, <Оцінка1>, <Оцінка2>, <ОцінкаЗ>; причому, у прізвищі літер не більше 12, номер групи - ціле від 101 до 116, кожна оцінка - це 2, 3, 4 або 5: перша оцінка з матаналізу, друга з алгебри, третя - з програмування. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести назву предмета, який був зданий краще всього.
У вхідному файлі записана інформація про підсумок зимової сесії першого курсу. Відомості про кожного студента задані у вигляді такого тексту: <Прізвище>, <Номер групи>, <Оцінка1>, <Оцінка2>, <ОцінкаЗ>; причому, у прізвищі літер не більше 12, номер групи - ціле від 101 до 116, кожна оцінка - це 2, 3, 4 або 5: перша оцінка з матаналізу, друга з алгебри, третя - з програмування. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести номери груп у порядку спадання середньої успішності студентів.
У вхідному файлі записана інформація про студентів деякого вузу: <Прізвище>, <Ім'я>, <По батькові>, <Стать>, <Вік>, <Курс>; причому, у прізвищі, імені, по батькові не більше 12 літер, стать - "М" або "Ж", вік - ціле від 16 до 35, курс - ціле від 1 до 5. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Вивести прізвища трьох найдоросліших студентів.
const n=300; type Col=record key: integer; body: array [1.99] of 'a'..'z' end; table=array[l..n] of Col; Вважаючи, що у таблиці записи мають різні ключі, описати логічну функцію find(table, k, n), що визначає, чи є у таблиці table (усі записи якої вже впорядковані за збільшенням ключів) запис з ключем k, і, якщо є, привласнює його номер параметру n.
type day=record date: 1..31; month: 1 ..12; year: 1900..1990 end; anket=record name: string; sex: (m, f); birthday: day end; groups=array[1..25] of anket; Описати процедуру Oldest(gr, fam), що привласнює рядку fam прізвище самого старшого чоловіка з групи gr (вважати, що такий є і він єдиний).
type domino=record left, right: 1..6 end; vect=array[1..28] of domino; Описати логічну функцію rightvect(v), що перевіряє, правильно чи ні виставлені кості доміно у ряду v, тобто чи дорівнює права цифра чергової кості лівій цифрі наступної кості.
type day=record date: 1..31; month: 1..12; year: 1900..1990 end; anket=record name: string; sex: (m, f); birthday: day end; group=array[1..25] of anket; Описати процедуру wr(gr, ch), що виводить усі прізвища людей з групи gr, які починаються з літери ch, і дати народження цих людей.
type name=(George, Alex, Piter, Ann, Paul, John, Fred, Natalie, Robert); data=record sex(m, f); hight: 140..220 end; group=array[name] of data; Описати функцію midhight(gr), що визначає середній зріст жінок з групи gr.
type name=(George, Alex, Piter, Ann, Paul, John, Fred, Natalie, Robert); data=record sex(m, f); height: 140..220 end; group=array[name] of data; Описати функцію height(gr) для визначення найвищого чоловіка у групі gr.
type name=(George, Alex, Piter, Ann, Paul, John, Fred, Natalie, Robert); data=record sex(m, f); height: 140..220 end;
group=array[name] of data; Описати логічну функцію summheight(gr), що перевіряє, чи більший середній зріст чоловіків за середній зріст жінок у групі.
type decart=record x, y: real end; polar=record r, fi: real end; Описати процедуру dp(d, p), що перетворює координати точки на площині з декартових d у полярні p.
type decart=record x, y: real end; polar=record r, fi: real end; Описати процедуру pd(p, d), що перетворює координати точки на площині з полярних p у декартові d.
У вхідному файлі записана інформація про підсумок зимової сесії першого курсу. Відомості про кожного студента задані у вигляді: <Прізвище>, <Номер групи>, <Оцінка1>, <Оцінка2>, <ОцінкаЗ>; причому, у прізвищі літер не більше 12, номер групи
ціле від 101 до 116, кожна оцінка - це 2, 3, 4 або 5; перша оцінка
з матаналізу, друга з алгебри, третя - з програмування. Відомості про студентів відокремлені крапкою з комою. Визначити номер групи з самим високим відсотком студентів, які не мають однакових оцінок з різних предметів.
type field=record ord: (a,b,c,d,e,f,g,h); abc: 1..8 end; var x1, x2: field; Для введених x1 та x2 перевірити, чи може ферзь за один хід перейти на шаховій дошці з поля x1 на поле x2.
type field=record ord: (a,b,c,d,e,f,g,h); abc: 1..8 end; var x1, x2: field; Для введених x1 та x2 перевірити, чи може тура за один хід перейти на шаховій дошці з поля x1 на поле x2.
type field=record ord: (a,b,c,d,e,f,g,h); abc: 1..8 end; var x1, x2: field; Для введених x1 та x2 перевірити, чи може кінь за один хід перейти на шаховій дошці з поля x1 на поле x2.