Типизовані та безтипові файли

Дано ціле число N<5 та N файлів того самого типу: Кашеї, Каше2,...,КашеК. За допомогою процедур BlockRead та BlockWrite об’єднати вміст цих файлів у новий файл №ше0.
Дані три файли однакового типу, але різного розміру. За допомогою процедур BlockRead та BlockWrite замінити вміст самого довгого файлу на вміст самого короткого.
Дані два файли одного типу. За допомогою BlockRead та BlockWrite дописати до першого файлу вміст другого, а до другого - вміст першого.
Дано файл цілих чисел. Визначити кількість серій (наборів послідовно розміщених однакових елементів) у цьому файлі.
Дано файл цілих чисел. Створити новий файл, що містить довжини усіх серій (наборів послідовно розміщених однакових елементів) цього файлу.
Дано файл дійсних чисел. Знайти кількість його локальних мінімумів /максимумів /екстремумів.
Дано файл дійсних чисел. Знайти кількість участків спадання /зростання /монотонності значень елементів файлу.
Дано файл дійсних чисел. Створити файл цілих чисел, що містить довжини участків спадання /зростання /монотонності значень елементів файлу.
Дано файл цілих чисел з елементами А(і), де і=0, ..., N-1 (К - розмір файлу). Замінити початкове розміщення елементів файлу на таке: А(0), А(К-1), А(1), А(К-2), А(2),...
Дано файл дійсних чисел. Замінити кожний елемент, окрім першого та останнього, на його середнє арифметичне з попереднім та наступним елементами.
Дано файл дійсних чисел. Поміняти у ньому місцями мінімальний та максимальний елементи.
Дано файл цілих чисел. Створити новий файл, що містить ті самі елементи, що й початковий, але у зворотному порядку.
Дані три однакового розміру файли цілих чисел. Створити новий файл, у якому чергуються елементи початкових файлів з одним номером: А0, В0, С0; А1, В1, С1; А2, В2, С2,...
Дані два файли дійсних чисел Кате1, Кате2, елементи яких упорядковані за зростанням /спаданням значень. Об’єднати їх у новий файл КатеЗ, зберігаючи впорядкованість елементів.
Дано файл дійсних чисел, що містить елементи матриці по рядках, причому перший елемент файлу містить кількість стовпців матриці. Створити новий файл тієї самої структури, що містить матрицю, транспоновану початковій.
Дані два файли дійсних чисел, що містять елементи прямокутних матриць А, В по рядках, причому перший елемент кожного файлу містить кількість стовпців матриці. Створити новий файл тієї самої структури, що містить добуток АхВ.
Дані файли дійсних чисел, що містять елементи верхньої трикутної /нижньої трикутної матриці по рядках. Створити новий файл, що містить елементи ненульової частини матриці.
Дані файли дійсних чисел, що містить ненульову частину верхньої трикутної /нижньої трикутної матриці по рядках. Створити новий файл, що містить усі елементи даної матриці.
Дано ціле число N<5 та N файлів різного розміру, що містять цілі числа: Namel, Name2, ..., NameN. Об’єднати вміст цих файлів у новий файл NameO, використовуючи такий формат: перший елемент файлу зберігає число N, у наступних N елементах зберігаються розміри файлів Namel, Name2, ..., NameN, а потім послідовно розміщуються дані кожного файлу.
Дано файл цілих чисел, що містить дані з декількох файлів у форматі, описаному у завданні 19. Відновити файли, використані при створенні початкового файлу, присвоївши їм імена вигляду “<n>.tst”, де <n> - порядковий номер файлу (n=1,2,3...).
type FI=file of integer; У кожному з файлів f та g елементи упорядковані за спаданням. Описати процедуру merge(f, g, h), яка зливає ці файли в один файл h, упорядкований за спаданням.
Дано файл, що містить дати у форматі день /місяць /рік. Визначити саму ранню та пізню дати, що збережені у файлі.
Дано файл, що містить дати у форматі день /місяць /рік. Упорядкувати його елементи у порядку зростання /убування дати.
type exam=(math, geogr, phiz); student=record nfs: record name, fname, sname: string[12] end; balls: array[exam] of 2..5; group:
116 end; course=file of student; Написати програму, яка залишає у файлі Course 1 дані тільки про тих студентів, які успішно склали всі іспити, і виводить дані про студентів, які мають хоча б одну заборгованість: їх прізвища, номери груп і кількість нескладених іспитів.
type vec=file of 0..999; Описати логічну функцію issorted(r), що перевіряє впорядкованість непорожнього ряду r елементів файлу.