Задачі опрацювання одновимірних масивів

2.1. Складіть програму обчислення суми елементів одновимірного масиву Л(К), що присутні в цьому масиві один раз.
2.2. Складіть програму обчислення суми додатних елементів одновимірного масиву Л(К), що присутні в цьому масиві більше двох разів.
2.3. Складіть програму, що знаходить серед пар елементів одновимірного масиву Л (К) ті, абсолютне значення різниці між якими є величина найбільша для даного масиву.
2.4. Складіть програму підрахунку числа елементів одновимірного масиву Л(К), що перевершують середнє арифметичне значення елементів даного масиву.
2.5. Складіть програму обчислення суми елементів одномірного масиву Л(К), що одночасно присутні в масиві В(К).
2.6. Даний вектор Л(К парної довжини. Підрахувати в ньому кількість однакових пар (А1,А2), (А3,А4), (А5,А6),...
2.7. Даний вектор Л(К). Знайти в ньому саму довгу послідовність підряд розміщених від’ємних елементів.
2.8. Даний вектор Л(К). Скласти програму знаходження мінімального елемента вектора та його індексу. Якщо індекс елемента парний, то частину вектора перед мінімальним елементом занулити.
2.9. Даний вектор дійсних чисел В(М). Знайти суму елементів вектора з парними індексами, значення яких більші від нуля. Якщо сума більше 100, то елементам вектора змінити знак на протилежний.
2.10. Даний вектор Л(К). Знайти суму елементів, що розміщені між першим і останнім від’ємним елементом.
2.11. Даний вектор А(К). Поміняти перший елемент з останнім, другий - з передостаннім і т.д. Якщо відповідні елементи однакові за значеннями, то змінити їх знаки на протилежні.
2.12. Дані два вектори однакової довжини Л(К) і Б(К). Сформувати третій вектор В(2*К) за таким правилом: елементи з вектора А ставляться на непарне місце у векторі В, елементи з вектора Б ставляться на парне місце у векторі В.
2.13. Даний вектор. Підрахувати кількість і суму максимальних (мінімальних) значень у векторі.
2.14. Даний вектор. Перевірити, чи упорядкований він.
2.15. Даний вектор. Знайти три максимальних числа і помістити їх у початок вектора (на перше, друге, третє місце).
2.16. Даний вектор. Скласти програму заміни нулів у векторі на півсуму попереднього і наступного елементів. На місце першого й останнього нуля поставити наступне та попереднє число.
2.17. Даний вектор. У першій половині вектора підрахувати кількість елементів, кратних 3, у другій половині - кількість парних елементів.
2.18. Даний вектор. Здійснити послідовний зсув ліворуч усіх елементів вектора. Перший елемент помістити на останнє місце.
2.19. Даний вектор. Здійснити послідовний зсув праворуч усіх елементів вектора. Останній елемент помістити на перше місце.
2.20. Даний вектор. Інвертувати його (переписати у зворотному порядку).
2.21. Даний вектор А. Одержати два інших вектори В і С, що містять елементи вектора Л, обчислені за таким правилом: Ьі=3*а; Сі,=4*а.
2.22. Даний вектор. Знайти три мінімальних числа і помістити їх у кінець вектора.
2.23. Дані два вектори А(п) і В(п). Скласти програму перенесення елементів з вектора А у вектор В за таким правилом: Ьп=а1, Ьп-
1=^
2.24. Даний вектор. Одержати інший вектор, що містить суми пар елементів вхідного вектора: 8і=аі+а2, 82=а3+а4, 83=а5+а6, 84=а7+а8,...
2.25. Дані два вектори А(10) і В(20). Скласти програму перенесення елементів з вектора А у вектор В за таким правилом: Ь2=а1, Ь4=а2, Ь6=а3, ... Організувати виведення обох векторів А і В.