Рядки

Вивести рядок, довжиною N (К - парне), який складається із символів с1 і с2, що чергуються, починаючи з с1.
Маємо рядок. Підрахувати в ньому кількість цифр, великих і малих літер.
Маємо рядок 8 та число N. Перетворити рядок 8 у рядок довжини N таким чином: якщо довжина рядка 8 більша, ніж N то відкинути перші символи, якщо довжина рядка 8 менша, ніж N то на його початок дописати символи ‘.’ (крапка).
Дано два рядки: 81 і 82. Визначити кількість входжень підрядка 82 у рядок 81.
Даний рядок 8 і символ с. Подвоїти кожне входження символа с у рядок 8.
Дано два рядки: 81 і 82. Видалити з рядка 81 всі підрядки, що збігаються з 82.
Дано три рядки: 81, 82, 83. Замінити у рядку 81 усі входження підрядка 82 на 83.
Дано рядок. Вивести підрядок, розміщений між першою і останньою крапками початкового рядка.
Дано рядок, що складається з російських слів, розділених пропусками. Визначити кількість слів у рядку.
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Визначити кількість слів, що містять хоча б одну букву ‘а’.
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Визначити кількість слів, що містять рівно три букви ‘а’.
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Визначити довжини найкоротшого та найдовшого слів.
Дано рядок, що складається із слів, розділених одним або декількома пропусками. Вивести рядок, що містить ці ж слова, але розділені одним пропуском.
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Вивести рядок, що містить ці ж слова, розділені одним пропуском, але розміщені у зворотному порядку.
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Перетворити кожне слово у рядку, видаливши із нього всі подальші входження першої букви цього слова
Дано рядок, що складається із слів, розділених пропусками. Вивести рядок, що містить ці ж слова (розділені одним пропуском), але розміщені в алфавітному порядку.
Дано рядок-речення. Перетворити рядок так, щоб кожне слово починалося з великої букви.
Дано рядок, що містить повне ім'я файлу. Виділити з рядка назву останнього каталога (без символів ‘\’). Якщо файл міститься у кореневому каталозі, то вивести символ ‘\’.
Дано рядок-речення на російській мові. Зашифрувати його, виконуючи циклічну заміну кожної букви на ту, що йде за нею в алфавіті, зберігаючи при цьому регістр букв (‘А’ перейде у ‘Б’, ‘а’ - у ‘б’, ‘Б’ - у ‘В, ‘я’ - у ‘а’ тощо).
Дано рядок-речення на російській мові і число к (0<к<10). Зашифрувати рядок, виконавши циклічну заміну кожної букви на букву того самого регістра, розміщену в алфавіті на к-й позиції після шифрованої букви (наприклад, для к=2 ‘А’ перейде у ‘В’, ‘а’ - у ‘в’, ‘Б’ - у ‘Г’, ‘я’ - у ‘б’ тощо).
Дано зашифроване речення на російській мові (спосіб шифрування описаний у завданні 25) і кодовий зсув к (0<к<10). Розшифрувати речення.
Дано зашифроване речення на російській мові (спосіб шифрування описаний у завданні 25) і розшифрований перший символ. Визначити кодовий зсув к і розшифрувати речення.
Дано рядок-речення. Зашифрувати його, помістивши спочатку всі символи, розміщені на парних позиціях, а потім у зворотному порядку всі символи, розміщені на непарних позиціях (наприклад, рядок ‘Програма’ перетвориться у ‘ ргамамроП’).
Дано речення, зашифроване за правилом, описаним у завданні 28. Розшифрувати це речення.
Дано рядок, що містить декілька круглих дужок. Якщо дужки розставлені правильно (тобто кожній відкриваючій дужці відповідає одна закриваюча), то вивести число 0. Інакше вивести або номер позиції першої помилкової закриваючої дужки, або, якщо закриваючих дужок не вистачає, - число 1.